Girls Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Hannah Lippincott (Sr), Talawanda Seneca East 18:50.10
2. Lucia Rodbro (Fr), Talawanda SNL 19:38.30
3. Ashlynn Williams (Jr), Edgewood District XC Championships 20:17.90
4. Morgan Barnes (Jr), Ross Ross Invitational 20:41.65
5. Lilly Iden (Jr), Talawanda SNL 21:02.60
6. Elizabeth Hopkins Theroux (So), Ross Ross Invitational 21:17.66
7. Kylee Carver (Jr), Talawanda SNL 21:27.20
8. Erin MacDonald (Jr), Ross Lebanon Warrior Invitational 21:43.00
9. Dannon Lotz (Jr), Harrison Ross Invitational 21:46.80
10. Bella Walter (Sr), Talawanda Seneca East 21:50.50
11. Kara Gassmann (Fr), Ross Edgewood Invitational 22:00.30
12. Alyssa Chaney (Sr), Talawanda Seneca East 22:04.50
13. Natalee Fritz (Jr), Ross Ross Invitational 22:29.32
14. Lexi Pope (Fr), Edgewood Edgewood XC Invitational 22:45.00
15. Eva Motta (Sr), Talawanda Seneca East 22:50.90
16. Tenley Issler (Jr), Harrison Ross Invitational 22:52.46
17. Kylie Dearinger (Jr), Ross SWOC Championships 22:59.00
18. Molly Van Gorden (So), Talawanda SNL 23:01.10
19. Mazzy Ozias (Sr), Ross Ross Invitational 23:01.32
20. Ella Norris (Sr), Mt. Healthy Edgewood 23:22.50
21. Makayla Chaney (So), Talawanda Seneca East 23:39.20
22. Jessica Guilfoyle (Sr), Harrison Ross Invitational 23:47.02
23. Jette Werner (Fr), Talawanda SNL 24:07.40
24. Jessica Deiser (Fr), Harrison Ross Invitational 24:13.50
25. Maddie Graf (So), Ross Ross Invitational 24:27.21
26. Claire Roten (Fr), Edgewood Edgewood XC Invitational 24:38.50
27. Lindsey Greene (Sr), Harrison Ross Invitational 24:41.09
28. Emily Watt (So), Talawanda SWOC 25:02.30
29. Zoie Zobel (Sr), Harrison Centerville SNL 25:05.50
30. Lili Riggs (So), Harrison Centerville SNL 25:22.10
31. Lily Franks (So), Talawanda SNL 25:23.40
32. Sophia Lusk (Fr), Ross Lebanon Warrior Invitational 25:29.00
33. Jovana Lambe (So), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 25:35.20
34. Ella Krieger (So), Talawanda Brookville 25:45.00
35. Annie Biedenbach (Jr), Harrison Little Miami Invitational 25:47.60
36. Audrey Garcia (Fr), Ross Ross Invitational 25:55.20
37. Addie Danner (Fr), Talawanda SWOC 26:29.60
38. Grace Branscome (So), Harrison Centerville SNL 26:47.60
39. Zaina Shindi (Sr), Harrison Centerville SNL 26:59.60
40. Lydia Herb (So), Edgewood Ross XC Invitational 27:07.52
41. Deborah Carter (So), Mt. Healthy Princeton 27:15.58
42. Sierra Taylor (Sr), Harrison Centerville SNL 27:27.70
43. Julia Guilfoyle (Fr), Harrison Ross Invitational 28:27.20
44. Zoe Hess (Jr), Northwest SWOC Championships 29:08.00
45. Morgan Gardner (So), Harrison Talawanda Invitational 29:39.60
46. Julia Harmon (Sr), Harrison Centerville SNL 30:31.30
47. Abigail Sears (Sr), Northwest Ross Invitational 30:44.00
48. Hannah Hoblitzell (Jr), Talawanda Eaton 30:50.30
49. Hannah Childs (So), Northwest Ross Invitational 31:52.00
50. Heather Kash (Jr), Northwest Centerville Saturday Night Lights 33:57.00
51. Cora Fultz (So), Edgewood District XC Championships 37:45.70