Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Da'Shayla Wordlaw (Fr), Mt. Healthy 11.97
2. Cami Strahm (Jr), Ross 12.75
3. Adrielle Rhodus (Jr), Edgewood 13.02
4. Anaya Thomas (Jr), Mt. Healthy 13.04
5. Tiahna Hamilton (Sr), Mt. Healthy 13.30
6. D'Asyia Cotton (Fr), Northwest 13.45
7. Lylla Kovacs (Jr), Harrison 13.56
8. Marin Dierkers (So), Harrison 13.79
9. Carmen Kugler (So), Harrison 13.80
10. Carly Hornsby (Jr), Talawanda 13.83
11. Olivia Andrews (So), Talawanda 13.85
12. Grace Kitchen (Jr), Talawanda 13.86
13. Ashlynn Rook (Jr), Ross 13.94
14. Natalie Wiseman (Jr), Ross 13.96
14. Mykia Strother (Sr), Mt. Healthy 13.96
16. Olivia Forte (Jr), Harrison 14.00
17. Alexandra Young (So), Northwest 14.07
18. Lizzie Bell (Jr), Harrison 14.10
19. Madilyn Scudder (Fr), Harrison 14.18
20. McKenzie Hanson (Jr), Talawanda 14.21
21. Shemari Green (So), Talawanda 14.32
22. Leah Dorsch (So), Harrison 14.34
23. Anayah Owens (Fr), Talawanda 14.48
23. Taylor Chow (Fr), Edgewood 14.48
25. Paige Crone (Jr), Harrison 14.49
26. Ashlin Johnson (Jr), Talawanda 14.56
27. Maddie Davis (So), Ross 14.58
28. Josie Murray (So), Harrison 14.60
29. Kim Ketchem (Jr), Ross 14.66
29. A. Clements (), Talawanda 14.66
31. Emily Watt (So), Talawanda 14.67
32. Jay-lynn Horsley (So), Harrison 14.84
33. Lily Spenceley (Fr), Talawanda 14.88
34. Ke'Ayla Hoskins (So), Northwest 14.91
34. Annie Biedenbach (Jr), Harrison 14.91
36. Maggie Staton (Fr), Talawanda 14.98
37. Ryann Fulmer (So), Ross 15.02
38. Josselyn Spencer (Fr), Ross 15.05
39. Ellie Killy (Fr), Talawanda 15.06
40. Gracie Bower (So), Talawanda 15.12
40. Hannah Kolb (Jr), Talawanda 15.12
42. Tori Slayback (So), Harrison 15.22
42. Makiyah Robinson (So), Northwest 15.22
44. Aslynn Wetzel (Sr), Talawanda 15.28
45. Madison Greene (So), Harrison 15.33
46. Ramiyah Green (Sr), Northwest 15.36
47. Raven Moore (Jr), Northwest 15.37
48. Emma Danner (Sr), Talawanda 15.39
48. Andrea Fangman (Jr), Talawanda 15.39
50. Olyssa Lawson (Fr), Harrison 15.45
51. Zoie Zobel (Sr), Harrison 15.53
52. Hannah Childs (So), Northwest 15.70
52. Isabella Kacachos (Sr), Talawanda 15.70
54. Cassidy Huelsman (Jr), Talawanda 15.71
55. Kayla Morris (Fr), Harrison 15.72
56. Ashley Cruz (Fr), Northwest 15.89
57. Kaylee Barry (Fr), Edgewood 15.93
58. Nora Rode (Fr), Talawanda 16.04
59. Ellie Reynolds (So), Talawanda 16.05
60. Monica Phillips (Sr), Harrison 16.06
61. Hallie Schutte (Jr), Talawanda 16.12
62. Ashley Shelton (Fr), Northwest 16.13
63. Julie Watt (Fr), Talawanda 16.17
64. Sierra Bacovin (Fr), Ross 16.31
65. Kristian Woods (Fr), Northwest 16.48
66. Andie Roell (Jr), Harrison 16.51
67. Zainab Khan (Sr), Talawanda 16.58
68. Eleanor Davis (Fr), Talawanda 16.66
69. Nikki Zhang (Fr), Harrison 16.82
70. Megan Otis (Fr), Edgewood 16.99
71. Brianna Johnson (So), Talawanda 17.35
72. Emily Grimm (Jr), Edgewood 20.82
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Da'Shayla Wordlaw (Fr), Mt. Healthy 24.86
2. Cami Strahm (Jr), Ross 25.88
3. Adrielle Rhodus (Jr), Edgewood 26.45
4. Anaya Thomas (Jr), Mt. Healthy 27.30
5. Lylla Kovacs (Jr), Harrison 28.20
6. Carmen Kugler (So), Harrison 28.79
7. Marin Dierkers (So), Harrison 29.00
8. Reynisha Plair-Briers (So), Mt. Healthy 29.10
9. Carly Strahm (Jr), Ross 29.11
10. Alexandra Young (So), Northwest 29.17
11. Carly Hornsby (Jr), Talawanda 29.24
11. Julia Rode (Jr), Talawanda 29.24
13. Jada Parnell (Jr), Northwest 29.36
14. Olivia Forte (Jr), Harrison 29.40
15. Lizzie Bell (Jr), Harrison 29.59
16. Tiahna Hamilton (Sr), Mt. Healthy 29.67
16. Branay Johnson (Jr), Mt. Healthy 29.67
18. D'Asyia Cotton (Fr), Northwest 29.80
19. Lydia Herb (Jr), Edgewood 29.90
20. Leah Dorsch (So), Harrison 29.93
20. Ti'enne Hamilton (Sr), Mt. Healthy 29.93
22. Grace Kitchen (Jr), Talawanda 30.01
23. Lily Spenceley (Fr), Talawanda 30.09
24. Kelsi Carver (Fr), Talawanda 30.22
25. Ashlin Johnson (Jr), Talawanda 30.55
26. Taylor Chow (Fr), Edgewood 30.56
27. Madilyn Scudder (Fr), Harrison 30.66
28. Josie Murray (So), Harrison 30.75
29. McKenzie Hanson (Jr), Talawanda 30.93
30. Josselyn Spencer (Fr), Ross 30.97
31. Paige Crone (Jr), Harrison 31.06
32. Annie Biedenbach (Jr), Harrison 31.07
33. Kim Ketchem (Jr), Ross 31.13
34. Hannah Kolb (Jr), Talawanda 31.73
34. Maddie Davis (So), Ross 31.73
36. Ellie Killy (Fr), Talawanda 31.79
36. Ellie Reynolds (So), Talawanda 31.79
38. Ryann Fulmer (So), Ross 31.95
39. Tori Slayback (So), Harrison 32.00
39. Jay-lynn Horsley (So), Harrison 32.00
41. Olyssa Lawson (Fr), Harrison 32.10
42. Natalie Wiseman (Jr), Ross 32.14
43. Ramiyah Green (Sr), Northwest 32.21
44. Neveah Bent (So), Northwest 32.51
45. Grayce Sieg (), Talawanda 32.67
46. Kayla Morris (Fr), Harrison 32.78
47. Makiyah Robinson (So), Northwest 32.82
48. Andrea Fangman (Jr), Talawanda 33.26
49. Madison Greene (So), Harrison 33.34
50. Kaylee Barry (Fr), Edgewood 33.42
51. Ke'Ayla Hoskins (So), Northwest 33.47
52. Aslynn Wetzel (Sr), Talawanda 33.60
53. Hannah Childs (So), Northwest 33.64
54. Ashley Cruz (Fr), Northwest 33.75
55. Nora Rode (Fr), Talawanda 34.30
56. Kristian Woods (Fr), Northwest 34.56
56. Andie Roell (Jr), Harrison 34.56
58. Hallie Schutte (Jr), Talawanda 34.59
59. Monica Phillips (Sr), Harrison 34.72
60. Zoie Zobel (Sr), Harrison 34.80
61. Shelby McGee (Fr), Edgewood 34.89
62. Nikki Zhang (Fr), Harrison 35.11
63. Kaitlyn Jacobs (So), Harrison 35.32
64. Emma Danner (Sr), Talawanda 35.66
65. Nyah Martin (Sr), Northwest 36.01
66. Eleanor Davis (Fr), Talawanda 36.17
67. Zainab Khan (Sr), Talawanda 36.29
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Adrielle Rhodus (Jr), Edgewood 1:00.39
2. Natalie Kiefer (So), Harrison 1:01.66
3. Haley O'Brien (Jr), Talawanda 1:02.50
4. Ella Norris (Sr), Mt. Healthy 1:02.72
5. Lauren Leurck (Fr), Harrison 1:02.76
6. Cami Strahm (Jr), Ross 1:04.07
7. Carmen Kugler (So), Harrison 1:04.77
8. Kelijahna Sanders (Jr), Mt. Healthy 1:05.27
9. Julia Rode (Jr), Talawanda 1:06.44
10. Bella Pfeiffer (Fr), Edgewood 1:07.04
11. Chloe Levitsky (Jr), Ross 1:07.33
12. Alexandra Young (So), Northwest 1:10.41
13. Maddie Sackenheim (So), Ross 1:11.31
14. Madilyn Scudder (Fr), Harrison 1:11.61
15. Ellie Reynolds (So), Talawanda 1:11.80
16. Lily Spenceley (Fr), Talawanda 1:12.00
17. D'Asyia Cotton (Fr), Northwest 1:13.17
18. Grayce Sieg (), Talawanda 1:13.31
19. Hannah Childs (So), Northwest 1:13.32
20. Tenley Issler (Jr), Harrison 1:13.33
21. Peytience King (Fr), Mt. Healthy 1:14.69
22. Ella Lynch (So), Ross 1:14.73
23. Maddie Davis (So), Ross 1:14.79
24. McKenzie Hanson (Jr), Talawanda 1:14.87
25. Tahlia Daniels (Fr), Mt. Healthy 1:15.24
26. Kim Ketchem (Jr), Ross 1:15.76
27. Lilli Riggs (So), Harrison 1:16.24
28. Maddie Graf (So), Ross 1:16.89
29. Brooke Davis (Fr), Ross 1:17.56
30. Lilly Longworth (So), Harrison 1:18.06
31. Annie Biedenbach (Jr), Harrison 1:19.00
32. Trinity Harris (Fr), Mt. Healthy 1:19.37
33. Zoie Zobel (Sr), Harrison 1:19.43
34. Reese Doherty (So), Ross 1:20.39
35. Julia Guilfoyle (Fr), Harrison 1:21.39
36. Neveah Bent (So), Northwest 1:21.52
37. Myranda Ecklar (So), Harrison 1:21.59
38. Eleanor Davis (Fr), Talawanda 1:30.62
39. Ramiyah Green (Sr), Northwest 1:30.96
40. Ke'Ayla Hoskins (So), Northwest 1:36.51
41. Cora Fultz (So), Edgewood 1:40.50
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Natalie Kiefer (So), Harrison 2:21.81
2. Hannah Lippincott (Sr), Talawanda 2:25.60
3. Lucia Rodbro (Fr), Talawanda 2:31.60
4. Dannon Lotz (Jr), Harrison 2:31.65
5. Erin MacDonald (Jr), Ross 2:33.24
6. Ellery Duvall (Fr), Talawanda 2:33.42
7. Ashlynn Williams (Jr), Edgewood 2:38.06
8. Grace Kohls (Fr), Harrison 2:40.51
9. Kylee Carver (Jr), Talawanda 2:42.95
10. Bella Pfeiffer (Fr), Edgewood 2:43.54
11. Jessica Deiser (Fr), Harrison 2:48.55
12. Lilli Riggs (So), Harrison 2:48.95
13. Tenley Issler (Jr), Harrison 2:53.70
14. Mazzy Ozias (Sr), Ross 2:53.86
15. Madelyn Brown (Fr), Edgewood 2:53.98
16. Jessica Guilfoyle (Sr), Harrison 2:54.43
17. Aalysah Rust (So), Harrison 2:54.67
18. Tahlia Daniels (Fr), Mt. Healthy 2:54.91
19. Lexi Pope (Fr), Edgewood 2:55.55
20. Aaliyah Rust (So), Harrison 2:56.59
21. Morgan Barnes (Jr), Ross 2:57.67
22. Alyssa Chaney (Sr), Talawanda 2:58.20
23. Isabella Walter (Sr), Talawanda 2:58.62
24. Makayla Chaney (So), Talawanda 2:59.30
25. Lauren Kinney (Fr), Edgewood 3:00.74
26. Myranda Ecklar (So), Harrison 3:01.04
27. Maddie Graf (So), Ross 3:02.35
28. Sophia Lusk (Fr), Ross 3:02.43
29. Deborah Carter (So), Mt. Healthy 3:03.10
30. Julia Guilfoyle (Fr), Harrison 3:03.56
31. Addison Danner (Fr), Talawanda 3:07.20
32. Maggie Stamper (Fr), Edgewood 3:08.49
33. Lindsey Greene (Sr), Harrison 3:11.22
34. Zaina Shindi (Sr), Harrison 3:15.58
35. Peytience King (Fr), Mt. Healthy 3:19.72
36. Ashley Cruz (Fr), Northwest 3:23.12
37. Ashley Shelton (Fr), Northwest 3:25.18
38. Kristian Woods (Fr), Northwest 3:25.65
39. Julia Harmon (Sr), Harrison 3:39.63
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Lucia Rodbro (Fr), Talawanda 5:22.08
2. Hannah Lippincott (Sr), Talawanda 5:24.18
3. Grace Kohls (Fr), Harrison 5:50.49
4. Ashlynn Williams (Jr), Edgewood 5:55.37
5. Natalie Kiefer (So), Harrison 5:58.89
6. Morgan Barnes (Jr), Ross 6:02.58
7. Ellery Duvall (Fr), Talawanda 6:04.10
8. Jessica Martinez (So), Edgewood 6:04.56
9. Jessica Deiser (Fr), Harrison 6:07.89
10. Natalee Fritz (Jr), Ross 6:09.92
11. Kylee Carver (Jr), Talawanda 6:17.74
12. Dannon Lotz (Jr), Harrison 6:17.84
13. Madelyn Brown (Fr), Edgewood 6:18.16
14. Isabella Walter (Sr), Talawanda 6:18.17
15. Jessica Guilfoyle (Sr), Harrison 6:20.34
16. Elizabeth Hopkins Theroux (So), Ross 6:28.14
17. Makayla Chaney (So), Talawanda 6:31.65
18. Kathryn Gassmann (Fr), Ross 6:34.56
19. Tenley Issler (Jr), Harrison 6:37.27
20. Ellie Garland (Sr), Talawanda 6:39.68
21. Lindsey Greene (Sr), Harrison 6:40.87
22. Lauren Kinney (Fr), Edgewood 6:40.89
23. Myranda Ecklar (So), Harrison 6:48.23
24. Deborah Carter (So), Mt. Healthy 6:54.78
25. Lily Franks (So), Talawanda 6:56.88
26. Addison Danner (Fr), Talawanda 7:02.94
27. Aalysah Rust (So), Harrison 7:04.94
28. Eva Motta (Sr), Talawanda 7:08.70
29. Zaina Shindi (Sr), Harrison 7:19.30
30. Julia Harmon (Sr), Harrison 7:54.55
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. Hannah Lippincott (Sr), Talawanda 11:22.01
2. Lucia Rodbro (Fr), Talawanda 11:25.54
3. Grace Kohls (Fr), Harrison 12:36.68
4. Morgan Barnes (Jr), Ross 13:06.68
5. Ashlynn Williams (Jr), Edgewood 13:19.91
6. Abbi Fall (Jr), Edgewood 13:39.05
7. Isabella Walter (Sr), Talawanda 13:41.94
8. Natalee Fritz (Jr), Ross 13:46.25
9. Madelyn Brown (Fr), Edgewood 13:58.09
10. Jessica Guilfoyle (Sr), Harrison 14:16.59
11. Ellie Garland (Sr), Talawanda 14:42.57
12. Lily Franks (So), Talawanda 15:04.67
13. Cora Fultz (So), Edgewood 21:47.12
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Myah Boze (So), Ross 14.93
2. Lylla Kovacs (Jr), Harrison 15.48
3. Shemari Green (So), Talawanda 16.25
4. Chloe Levitsky (Jr), Ross 16.50
5. Cassie Claxton (Jr), Edgewood 16.94
6. Abigail Strotman (Jr), Ross 17.40
7. Gracie Bower (So), Talawanda 17.79
8. Kelijahna Sanders (Jr), Mt. Healthy 18.83
9. Kerra Brewster (Fr), Mt. Healthy 18.91
10. Emily Watt (So), Talawanda 19.07
11. Ella Lynch (So), Ross 19.46
12. Isabella Kacachos (Sr), Talawanda 19.99
12. Terionna Minton (Sr), Mt. Healthy 19.99
14. Shiprah Taylor (Jr), Mt. Healthy 20.23
15. Kaylyn Mullins (Sr), Harrison 21.21
16. Kaitlyn Jacobs (So), Harrison 21.62
17. Reese Doherty (So), Ross 21.65
18. Breanne Ponder (Fr), Ross 21.86
19. Anayah Owens (Fr), Talawanda 22.47
20. Jordan Hagans (Fr), Northwest 23.08
21. Nyah Martin (Sr), Northwest 24.10
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Myah Boze (So), Ross 45.05
2. Lylla Kovacs (Jr), Harrison 48.26
3. Abigail Strotman (Jr), Ross 50.10
4. Kate Cooper (Fr), Edgewood 50.49
5. Cassie Claxton (Jr), Edgewood 50.65
6. Kaydence Morris (Jr), Talawanda 51.38
7. Chloe Levitsky (Jr), Ross 51.95
8. Kelijahna Sanders (Jr), Mt. Healthy 53.46
9. Cassie Claxton (Jr), Edgewood 53.61
10. Isabella Kacachos (Sr), Talawanda 53.89
11. Samantha Pettinger (So), Harrison 54.48
12. Terionna Minton (Sr), Mt. Healthy 54.49
13. Emily Watt (So), Talawanda 55.55
14. Ella Lynch (So), Ross 56.85
15. Madilyn Scudder (Fr), Harrison 56.89
16. Jordan Hagans (Fr), Northwest 59.08
17. Anayah Owens (Fr), Talawanda 59.61
18. Kaylyn Mullins (Sr), Harrison 1:01.98
19. Shiprah Taylor (Jr), Mt. Healthy 1:09.61
20. Nyah Martin (Sr), Northwest 1:13.48
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mt. Healthy 50.27
2. Ross 51.68
3. Talawanda 53.29
4. Harrison 56.08
5. Edgewood 57.53
6. Northwest 58.62
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Mt. Healthy 1:45.60
2. Ross 1:49.80
3. Talawanda 1:52.02
4. Harrison 1:58.60
5. Edgewood 2:06.46
6. Northwest 2:08.97
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Harrison 4:15.92
2. Talawanda 4:28.40
3. Edgewood 4:29.90
4. Mt. Healthy 4:36.45
5. Ross 4:42.65
6. Northwest 5:27.24
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Harrison 10:10.33
2. Talawanda 10:16.48
3. Talawanda 10:28.30
4. Edgewood 10:55.22
5. Ross 11:08.12
6. Mt. Healthy 11:45.94
Shot Put
  NAME DIST/HT
1. Hannah Hoblitzell (Jr), Talawanda 34'05.50"
2. McKenzie Bien (Jr), Harrison 33'10.00"
3. Gracelynn Durkin (Fr), Harrison 32'06.00"
4. Riley Russell (Fr), Edgewood 30'05.00"
5. Naiya Brock (Sr), Harrison 28'09.50"
6. Ava Gibson (), Talawanda 28'09.00"
7. Nina Seyferth (So), Harrison 28'08.00"
8. Shemiah Harshaw (Sr), Northwest 28'05.00"
9. Rose Bothast-Revalee (So), Talawanda 28'04.00"
10. Naomi Campbell (Jr), Mt. Healthy 28'00.00"
11. Mirakel Johnson (Jr), Northwest 27'03.00"
12. Jessica Edwards (So), Harrison 27'00.50"
13. Jade Rahe (Jr), Mt. Healthy 25'03.50"
14. Kate Young (So), Talawanda 24'09.00"
15. Olivia Naiman (Fr), Talawanda 23'07.50"
16. Emiley Roudebush (Fr), Harrison 23'03.50"
17. Peytience King (Fr), Mt. Healthy 23'02.00"
18. Breanne Ponder (Fr), Ross 22'02.00"
19. Nevaeh Gibson (Jr), Harrison 22'00.00"
20. Cheyanne Dalton (Jr), Talawanda 21'09.50"
20. Shionna Ross (Fr), Mt. Healthy 21'09.50"
22. Olivia Rhoton (Sr), Talawanda 21'00.00"
23. Lauren Dysert (Fr), Talawanda 20'06.00"
24. Kate Bolenbaugh (Jr), Talawanda 19'02.50"
25. Alexis Greene (So), Harrison 18'09.00"
26. Savannah Tepker (Fr), Talawanda 17'07.00"
27. Amelia Lippmann (Fr), Talawanda 14'02.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. McKenzie Bien (Jr), Harrison 115'07.00"
2. Gracelynn Durkin (Fr), Harrison 96'10.00"
3. Nevaeh Gibson (Jr), Harrison 89'08.50"
4. Hannah Hoblitzell (Jr), Talawanda 87'00.00"
5. Nina Seyferth (So), Harrison 85'05.50"
6. Naomi Campbell (Jr), Mt. Healthy 83'01.50"
7. Kate Young (So), Talawanda 82'07.00"
8. Rose Bothast-Revalee (So), Talawanda 80'08.00"
9. Cheyenne Dalton (Jr), Talawanda 78'06.00"
10. Cheyanne Dalton (Jr), Talawanda 75'11.00"
11. Riley Russell (Fr), Edgewood 74'06.00"
12. Peytience King (Fr), Mt. Healthy 73'01.10"
13. Naiya Brock (Sr), Harrison 72'09.00"
14. Shemiah Harshaw (Sr), Northwest 72'07.00"
15. Emiley Roudebush (Fr), Harrison 71'06.00"
16. Alexis Greene (So), Harrison 70'02.00"
17. Ava Gibson (), Talawanda 67'01.00"
18. Jade Rahe (Jr), Mt. Healthy 65'10.00"
19. Kate Bolenbaugh (Jr), Talawanda 65'01.00"
20. Jessica Edwards (So), Harrison 64'08.00"
20. Olivia Rhoton (Sr), Talawanda 64'08.00"
22. Shionna Ross (Fr), Mt. Healthy 64'05.00"
23. Olivia Naiman (Fr), Talawanda 55'01.00"
24. Savannah Tepker (Fr), Talawanda 54'10.00"
25. Amelia Lippmann (Fr), Talawanda 43'10.00"
26. Mirakel Johnson (Jr), Northwest 43'08.00"
27. Lauren Dysert (Fr), Talawanda 33'04.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Lylla Kovacs (Jr), Harrison 18'01.00"
2. Kaydence Morris (Jr), Talawanda 16'02.00"
3. Tiahna Hamilton (Sr), Mt. Healthy 16'00.00"
4. D'Asyia Cotton (Fr), Northwest 15'08.75"
5. Branay Johnson (Jr), Mt. Healthy 14'10.00"
6. Gracie Bower (So), Talawanda 14'04.00"
7. Kelsi Carver (Fr), Talawanda 14'01.50"
8. Taylor Chow (Fr), Edgewood 14'00.00"
9. Ti'enne Hamilton (Sr), Mt. Healthy 13'11.00"
10. Aslynn Wetzel (Sr), Talawanda 13'06.00"
11. Madilyn Scudder (Fr), Harrison 13'04.00"
12. Carly Strahm (Jr), Ross 13'02.50"
13. Lauren Kinney (Fr), Edgewood 13'02.00"
14. Ellie Reynolds (So), Talawanda 13'01.50"
15. Julie Watt (Fr), Talawanda 12'09.50"
16. Nora Rode (Fr), Talawanda 11'09.50"
17. Ramiyah Green (Sr), Northwest 11'08.50"
18. Brianna Johnson (So), Talawanda 11'00.00"
19. Sierra Bacovin (Fr), Ross 10'09.00"
20. Madison Greene (So), Harrison 10'08.00"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Haley O'Brien (Jr), Talawanda 5'03.00"
2. D'Asyia Cotton (Fr), Northwest 5'02.00"
3. Paige Crone (Jr), Harrison 4'10.00"
4. Anabelle Smith (Jr), Ross 4'08.00"
4. Kerra Brewster (Fr), Mt. Healthy 4'08.00"
6. Grace Kitchen (Jr), Talawanda 4'06.00"
6. Hallie Schutte (Jr), Talawanda 4'06.00"
6. Isabella Kacachos (Sr), Talawanda 4'06.00"
6. Kaydence Morris (Jr), Talawanda 4'06.00"
6. Trinity Harris (Fr), Mt. Healthy 4'06.00"
11. Caitlyn West (Jr), Edgewood 4'05.00"
12. Hannah Kolb (Jr), Talawanda 4'02.00"
13. Anayah Owens (Fr), Talawanda 4'00.00"
13. Gracie Payne (Fr), Edgewood 4'00.00"
13. Camryn Stewart (Jr), Edgewood 4'00.00"
16. Shiprah Taylor (Jr), Mt. Healthy 04.30"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Olivia Andrews (So), Talawanda 10'06.00"
2. Maggie Staton (Fr), Talawanda 9'06.00"
3. Samantha Pettinger (So), Harrison 8'00.00"
4. Caitlyn West (Jr), Edgewood 7'06.00"
4. Emma Danner (Sr), Talawanda 7'06.00"
6. Brooke Davis (Fr), Ross 7'00.00"
7. Kate Bolenbaugh (Jr), Talawanda 6'00.00"
8. Grace Kohls (Fr), Harrison 5'00.00"