Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME LOCATION TIME
1. Kiefer Bell (Sr), Talawanda Seneca East 15:22.80
2. Logan Murray (Sr), Talawanda Seneca East 16:23.50
3. Eliot Berberich (Jr), Talawanda Seneca East 16:52.30
4. Addisen Kohls (So), Harrison Ross Invitational 17:02.00
5. Luke West Poley (Sr), Talawanda Seneca East 17:09.40
6. Bryson Fears (Fr), Talawanda SNL 17:34.40
7. Daryl Zazycki (Sr), Talawanda SWOC 17:54.10
8. Evan Metzger (Jr), Harrison Ross Invitational 17:54.35
9. Maddox Burns (So), Talawanda SWOC 17:55.80
10. Stephen Bright (Jr), Edgewood SWOC Championships 18:01.70
11. Jonathan Hall (Jr), Talawanda Seneca East 18:03.90
12. Gregory Urayama (Sr), Talawanda Seneca East 18:04.90
13. Max Bixler (Fr), Talawanda SWOC 18:09.80
14. Harrison Cradduck (Sr), Talawanda Seneca East 18:11.00
15. Tyler Ponder (Jr), Ross Edgewood Invitational 18:14.90
16. AJ Beckman (So), Ross Edgewood Invitational 18:18.00
17. Pablo Luz Grajales (So), Talawanda Miamisburg 18:37.50
18. Jeffrey McDonald (Sr), Ross Edgewood Invitational 18:41.90
19. Asher Gibson (Jr), Harrison Ross Invitational 18:44.70
20. Ben Schuler (Fr), Ross SWOC Championships 18:45.60
21. Kenneth Rakes (Fr), Ross Lakota East Fall Classic 18:57.00
22. Amritesh Bali (Jr), Talawanda SWOC 19:02.50
23. Alex Ream (So), Talawanda Brookville 19:03.10
24. Owen West Poley (Sr), Talawanda SNL 19:18.10
25. Nathan Polk (Sr), Ross Ross Invitational 19:18.94
26. Seth Vickroy (Fr), Ross Edgewood Invitational 19:19.00
27. AJ Willis (Fr), Harrison Ross Invitational 19:19.31
28. Jacob Farmer (Jr), Talawanda SNL 19:20.20
29. Jesse Faler (Sr), Talawanda SWOC 19:21.40
30. Levi Bidwell (So), Talawanda SNL 19:22.40
31. Thomas Fisher (So), Talawanda Talawanda 19:23.90
32. Dean Cradduck (So), Talawanda SWOC 19:24.30
33. Christian Farmer (Jr), Talawanda Eaton 19:24.70
34. Grant Bischoff (Sr), Harrison Ross Invitational 19:27.75
35. Ezekiel Groom (Sr), Talawanda SWOC 19:34.10
36. Luke Chapin (Sr), Northwest Ross Invitational 19:42.00
37. Jared Archer (Jr), Ross Lebanon Warrior Invitational 19:48.00
38. Nikolai Johnstone (Sr), Northwest Little Miami Invitational 19:57.00
39. Trent Stewart (Fr), Edgewood Ross XC Invitational 20:15.71
40. James Schenck (Jr), Edgewood District XC Championships 20:32.70
41. Jeremiah Singleton (Jr), Mt. Healthy Edgewood 20:36.10
42. Nathaniel Iden (Fr), Talawanda SWOC 20:40.70
43. Anthony Greene (Jr), Talawanda SWOC 20:50.40
44. Deakon Johnstone (So), Northwest Ross Invitational 20:51.00
45. Colin Bryant (Jr), Harrison Ross Invitational 20:52.27
46. Devin Fliter (Fr), Harrison Ross Invitational 20:53.16
47. Halexy Marte (Jr), Edgewood Brookville Invitational 20:59.90
48. Yuri Bair (Fr), Edgewood District XC Championships 21:04.70
49. Tyler Kirkpatrick (So), Talawanda Brookville 21:07.40
50. Isaiah Delafield (Fr), Harrison Ross Invitational 21:09.09
51. Rowan Kornylak (Fr), Talawanda SNL 21:09.50
52. Casey Dillman (So), Harrison Talawanda Invitational 21:10.10
53. A.J. McEldowney (So), Ross Edgewood Invitational 21:10.30
54. Francis Bungabong (Sr), Northwest Princeton Invitational 21:15.00
55. Mathias Yohannes (Jr), Northwest Ross Invitational 21:16.00
56. Jonah Femiani (So), Talawanda SWOC 21:32.30
57. Kurt Browning (So), Edgewood Brookville Invitational 21:54.60
58. Noah Denson (So), Northwest Ross Invitational 21:56.00
59. Eli Kaufman (Fr), Ross Ross Invitational 21:56.15
60. Luke Jackson (So), Edgewood Neal Charske - Fairmont Firebird Inv. 22:07.20
61. Lucas Miller (Jr), Harrison Little Miami Invitational 22:18.20
62. Kai Brown (Jr), Talawanda SWOC 22:19.00
63. Mark Radcliffe (Sr), Harrison Ross Invitational 22:27.97
64. Nathnael Yohannes (Fr), Northwest SWOC Championships 22:31.00
65. Thomas Harper (Fr), Talawanda SWOC 22:38.90
66. Landon Anderson (So), Harrison SWOC 22:48.01
67. Seti Stevenson (Jr), Mt. Healthy Edgewood 22:52.50
68. Liam Chapin (So), Northwest Ross Invitational 22:54.00
69. Noah Femiani (Jr), Talawanda SWOC 23:09.40
70. Fabricio Villanueva-Fernandez (Fr), Talawanda Eaton 23:20.50
71. Seth Hopkins (Sr), Harrison SWOC 23:24.50
72. Zach Cannon (Fr), Harrison SWOC 23:26.50
73. Shr-Shiang Moore (Jr), Talawanda SWOC 23:30.50
74. Kyle Lill (Fr), Harrison Centerville SNL 23:32.70
75. Josh Sears (Fr), Northwest Ross Invitational 24:28.00
76. Jaime Contreras (So), Northwest Hamilton Invitational 24:44.00
77. Landen Breeden (Fr), Ross Mason Invitational 24:54.00
78. Sam Brecher (So), Northwest Princeton Invitational 24:56.00
79. Nick Wong (Sr), Harrison SWOC 24:58.60
80. Braxton Hearn (So), Edgewood Edgewood XC Invitational 24:59.10
81. Austin Hemmerle (Sr), Harrison Centerville SNL 25:15.70
82. Evan Messner (So), Talawanda SWOC 25:45.50
83. Muhammed Khan (So), Talawanda SNL 25:56.60
84. Cole Capone (Sr), Edgewood District XC Championships 26:13.70
85. Jack Heitger (Jr), Talawanda SWOC 26:26.20
86. David Carr (So), Ross Lebanon Warrior Invitational 26:39.00
87. Chucky Richter (Jr), Northwest Hamilton Invitational 28:05.00
88. Andrew Roush (Sr), Harrison Centerville SNL 28:49.40
89. Peter Bungabong (So), Northwest Little Miami Invitational 29:23.00
90. Camron Needham (Jr), Edgewood Eaton Invitational 30:18.10
91. Owen King (Jr), Talawanda SNL 30:58.80
92. Matt Jones (Sr), Northwest Little Miami Invitational 33:46.00